Zmieniamy się dla Państwa – nowa siedziba oddziału Alfaco w Katowicach!
20 marca 2025 roku w luksusowym hotelu „DoubleTree by Hilton” w Warszawie odbyła się ogólnopolska Konferencja Partnerów Klima-Therm. W wydarzeniu udział wzięło blisko 200 przedstawicieli firm partnerskich współpracujących z Klima-Therm w zakresie dystrybucji produktów Fujitsu i Kaisai.
W dniach 29 – 30 listopada 2023 r. w luksusowym czterogwiazdkowym resorcie położonym w sercu Gór Świętokrzyskich, odbędzie się dziewiąta już edycja ogólnopolskiej konferencji Projekt BMS 2023.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Targi KOMPOZYT-EXPO® odbędą się już za dwa tygodnie w EXPO Kraków. Sprawdź kto w tym roku poprowadzi wystąpienia podczas eksperckich workshopów oraz kto wystąpi podczas konferencji HYDROGEN-COMPOSITES-FUTURE poświęconej tematyce wodorowej!
Pierwszy raz na taką skalę, odbędzie się konferencja z całodniowym szkoleniem sprzedażowo-technicznym, prawno-biznesowym, połączonym z networkingiem.
Podczas konferencji prasowej w Mostra Convengno Expocomfort w Mediolanie, Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprezentował kolejną fazę swojej długoterminowej wizji, kładąc nacisk na inicjatywy zrównoważonego rozwoju i strategiczną współpracę. Konferencja dotyczyła kwestii tworzenia przyszłości o zerowej emisji dwutlenku węgla netto, a kierownictwo firmy Panasonic nakreśliło strategiczną mapę drogową firmy.
Kolejny już raz w tym roku mamy zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Instalatorów na wyjątkowe wydarzenie - uroczyste otwarcie oddziału hurtowni Iglotech w Lublinie w nowej, dogodnej lokalizacji! Już 20 października zapraszamy na ul. Diamentową 21A!
Konferencja „Zielone Gazownictwo – wyzwania systemowe i technologiczne oraz Warsztaty Techniczne w zakresie standaryzacji
Na przełomie września i października w Poznaniu odbyła się konferencja pt. „Poczuj balans z KONSI” - wydarzenie będące podsumowaniem dotychczasowych prac nad nową marką Grupy SYSTHERM, stanowiącą efekt ponad 35 lat doświadczeń w branży i realizującą wizję komfortowego domu i biura, w oparciu o jakościowe urządzenia HVAC zintegrowane w ramach systemu smart home.
10 stycznia w Warszawie, w ramach wewnętrznego spotkania Działu Handlowego Grupy KLIMA-THERM, firma podsumowała wyniki sprzedaży za rok 2013 roku oraz wyznaczyła plany na rok 2014.
W dniach 26 – 27 listopada 2024 r. w obiekcie Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach odbyła się 10. edycja konferencji Projekt BMS 2024. Jubileuszowa edycja była świetną okazją, aby przez 2 dni intensywnie i merytorycznie dyskutować o nowościach w branży, perspektywach zastosowań systemów BMS na polskim rynku, a także o sposobach na zwiększenie efektowności energetycznej budynków.
W dniach 28.06-01.07 br. w Mediolanie Grupa Klima-Therm pojawiła się wśród prestiżowego grona wystawców 42. edycji międzynarodowych targów Mostra Convegno Expocomfort 2022, prezentując najnowsze produkty marki KLIMOR i KAISAI.
W dniach 26 – 27 listopada 2024 r. w obiekcie Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach odbędzie się 10. jubileuszowa edycja konferencji Projekt BMS 2024.
Już 15 września br., podczas Targów GREEN POWER 2021 w Poznaniu, odbędzie się V. Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji. Udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży to możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami i nowościami, możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych!